Biuro Inżynierskie MACHNOWSKI zainicjowało swą działalność 15 maja 2012 roku. Jesteśmy zespołem specjalistów, zapewniających kompleksową obsługę i pomoc w realizacji całego procesu od pomysłu do realizacji gotowego wyrobu. Nasza kadra stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez szkolenia oraz sukcesywnie unowocześniany park maszynowy tak, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Zapewniamy najwyższą jakość usług w oparciu o wieloletnie doświadczenie związane z przemysłem gumowym oraz maszynowym, nabyte w dawnym Instytucie Przemysłu Gumowego „STOMIL” w Piastowie.

Firma nasza świadczy kompleksowe usługi inżynierskie z zakresu projektowania i budowy maszyn oraz urządzeń stosowanych w przemyśle gumowym i tworzyw sztucznych, projektowania i wykonawstwa form do gumy i tworzyw sztucznych, tworzenia od podstaw technologii i projektów według wytycznych klienta.

Nasz Zakład Narzędziowy wyposażony jest w obrabiarki CNC oraz maszyny konwencjonalne. Posiadamy własne biuro konstrukcyjno-technologiczne, które opracowuje dokumentację techniczną 2D oraz modele 3D.
Oferta nasza kierowana jest do firm produkcyjnych z szeroko pojętej branży przetwórstwa elastomerów, gumy oraz tworzyw sztucznych, posiadających lub nieposiadających własnego biura technologiczno – konstrukcyjnego, jako wsparcie podczas realizacji dużych projektów.

Informacje odnośnie zakresu działalności biura, znajdą państwo w zakładce „PRODUKTY”. Licząc na zainteresowanie potencjalnych klientów, chciałbym serdecznie zaprosić Państwa do współpracy na płaszczyźnie szeroko pojętej inżynierii produkcji.

 • BIURO INŻYNIERSKIE MACHNOWSKI
  Grzegorz Machnowski
  05-870 Błonie, ul. 3-go Maja 18/20
  tel. 504 922 863

 • ZAKŁAD NARZĘDZIOWY PIASTÓW

  05-820 Piastów, ul. Harcerska 30
  e-mail: biuro.machnowski@poczta.fm

 •